23.05.2017 Zapraszamy do nowej siedziby Klubu.

23.05.2017 Zapraszamy do nowej siedziby Klubu.

Dnia 23.05.2017 – to nowa szczęśliwa data w działalności naszego Klubu Seniora Z dawnej siedziby w Przedszkolu Miejskim, zostaliśmy przeniesieni do Liceum Ogólnokształcącego. Można zauważyć jak prężnie i z ochotą podchodzą do wszystkich prac seniorzy z naszego Klubu, że przeskoczyli z Przedszkola od razu do Liceum. Pracy było ogromnie dużo, ale daliśmy radę i w dniu 23 maja uroczyście otworzyliśmy nową siedzibę Klubu. Przybyli zaproszeni goście:

  • Starosta Niżański Pan Robert Bednarz
  • Burmistrz GiM Pan Waldemar Grochowski
  • Kierownik NCR Pani Katarzyna Wożniak

i inni znakomici zaproszeni goście, sponsorzy. delegacje z sąsiednich Klubów Seniora. Po części oficjalnej wysłuchano występu Zespołu Śpiewaczego Wiklina oraz Solistów. Na zakończenie wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek: kawa, herbata, soki, owoce i oczywiście przepyszne ciasta pieczone przez nasze seniorki.

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY – WSTĘPUJCIE DO NASZEGO KLUBU

 a zacytuję słowa piosenki, którą wspólnie śpiewamy:

Nie siedz w domu przyjacielu!
Podejdz do nas, jest nas wielu!
Razem łatwiej i weselej, niż samemu w domu tkwić

Oprac. J. Rozlazły
Foto J. Szast Cz. Mroczka
Zobacz: www.sztafeta.pl